Ancak Çilingiroğlu’nun avukatının arzuhalde “O kaset ifşa edilirse müvekkilim çok zorda kalır” demesi ortada sahiden bir kaset olduğunu ortaya çıkardı!

Hülya Avşar, Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar’ın hemen peşinden Kaya Çilingiroğlu da yapımcı Erol Köse’yi twitter’daki iddiaları hasebiyle mahkemeye başvurdu. Ancak Kaya Çilingiroğlu’nun şikayet dilekçesindeki bir cümle, ortada bir kaset olduğu gerçeğini gözler önüne serdi. Çilingiroğlu’nun avukatı arzuhalinde bu kasedi kast ederek “Erol Köse, müvekkilimin Hülya Avşar ile evli olduğu döneme ait kaset, video ve görüntülerin elinde bulunduğunu gerekirse bunu ifşa edeceğini belirtmiştir.

 

Şüphelinin söz ettiği kaset, video ve diğer argümanlar müvekkilin özel hayatına ilişkin, ifşa edilmesi vaziyetinde haysiyet ve saygınlığına zarar verecek niteliktedir…” dedi. Avukat Osman Hacıbekiroğlu, dilekçesinin netice bölümünde ise Erol Köse’ye ait hane ve işyerinde her türlü kamera kaydı, video görüntüsü, cd, taşınabilir bellek (flash bellek, fotoğraf, ses kaydı vs için arama yapılmasına ve el konulmasına karar verilmesini istedi.

KASETTE NE VAR?

Erol Köse, Hülya Avşar ile mahkemelik olduğu twitter açıklamalarında şu iddialarda bulunmuştu:

– Bak Hülyacım sen beni neden mahkemeye veremezsin ve korkarsın biliyormusun? Yazdıklarımın gün, tarih, otel, tekne, şahit, güvenlik kaydı, resim, video, foto şeklinde detaylarının zati mevcut olduğunu ve bunları da gerekirse! sunacağımı bilirsin.

– Ve yine bilesin ki bunları sunsam mahkemeden fırçayla kovulur ve de yolda kafana domates yersin…

– Kaya senin asistanın Feraye’ye neden neden gitti, Kaya nelere başkaldırı etti, ikimiz de biliyoruz? Kaya ne sus hissesi aldı ve neyle geçiniyor? Kaya neden vurulmuştu? Biliyoruz. (Özellikle Kaya Çilingiroğlu’nun hangi konuda sus hissesi aldığı merak konusu)
hurriyet

Bir önceki yazımız olan İlhan Mansız dans pistinde başlıklı makalemizde dans, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts

 • Suskunlar setinde kan aktı

  Dizinin evvelki gece Balat’ta yapılan çekimlerinde ‘İrfan’ karakterini canlandıran Mehmet Özgür’le ‘Bilal’i oynayan Sarp Akkaya’nın dövüş et et sahnesi vardı. […]

 • Sıla mest etti

  M. HALUK ÖZDEN ESKİŞEHİR Tepebaşı Belediyesi’nce hazırlanan Espark AVM yanındaki alanda tertip eden konserin konuğu Es-Es Bando ve bilinen pop […]

 • Sınır kapılarında “yüz kayıt” kameraları

  Sınır kapıları “yüz kayıt” kameralarıyla donatılıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, hudut kapılarında güvenlik tedbirlerinin artırılması ve yasa dışı hudut geçişleriyle […]

 • Gazetecileri üzdü

  ARİF ÇAYAN İZMİR İzmir’in eğlence mekanlarıyla bilinen mahallesi Alsancak’taki Can Karizma’da sahne alan Müslüm Gürses, röportaj için gelen gazetecilere röportaj […]