Gülben Ergen, mikrofonunu düşürdü

NURHAN İÇMEZ

Turhal Belediyesi tarafından tertip eden festival etkinlikleri kapsamında tertip eden açılışların hemen peşinden şehir stadyumunda Ankaralı Namık ile Gülben Ergen sahne aldı. Erkanların sevilen ismi Murat Yeni’nin sunuculuğunu yaptığı konserde İlk olarak sahneye çıkan Ankaralı Namık, telefonlarının susmadığını ve magazincilerin kendisini “Sahneye Gülben Ergen mi erken çıkacak, siz mi çıkacaksınız?” diye aradığını ifade ederek, “Gülben Ergen Türkiye’nin assolisti olmuş Ankaralı Namık’ın assolist olsa ne olur ki? Ablamızdır, büyüğümüzdür saygı duyarız biz her zaman” dedi.

Aynı vakitte sahneden inerek “Bana hoş geldin, demedin Gülben Ergen’e hoş geldin” diyerek organizatöre sitem eden Ankaralı Namık, ayrı olarak protokolde kendine yer ayrılmasını isteyerek Gülben Ergen’i izlemek istediğini kaydetti.

Ankaralı Namık’ın konserinin hemen peşinden kürsüye çıkan Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen ise Ankaralı Namık’ı eleştirerek topluma saygısı olmayan hiçbir sanatçıyı kabul etmeyeceklerini ve hiç bir sanatçıyı alkışlamayacaklarını ifade ederek böyle bir sanatçı olmasını istemediklerini söyledi.

Daha sonra sahneye çıkan bilinen Sanatçı Gülben Ergen ise hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı. Dekolte kıyafetiyle sahne alan Ergen mikrofonun düşürmesi üzerine imdadına savunmaları yetişti. Sahneden inerek Turhallılarla buluşan Ergen, ayrı olarak hayranlarının resmini çekerek twitter’da paylaşacağını söyledi. Aynı vakitte bilinen Sanatçı Gülben Ergen’e çiçek ve plaket takdim eden Başkan Gözen, sözlerini yineleyerek, “Sanatçı gibi sanatçıları getirmeye çaba ediyoruz. Bazen yol kazaları olabilir ona koşul olan yanıtı verdiğime inanıyorum” dedi.

Konserine yeni albümünden parçaları seslendirerek devam eden Ergen bir minik hayranın isteğini kırmayarak sahneye çıkardı. Minik hayranı Buse’yle kucaklaşan Ergen, korumalarının yardımı ile sahneden inerek konser alanından lüks bir ciple ayrıldı.

Konsere Tokat Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ile birlikte çok sayıda yurttaş katıldı.

Bir önceki yazımız olan Sam: Her eylemde varım başlıklı makalemizde eylemde, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts

 • Plaza çalışanları strese daha yatkın

  Psikiyatrist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, beyaz yakalı grubun işinin gereği olarak daha teknolojiye bağımlı olduğunu belirterek, “Beyaz yakalı grup […]

 • AK Partili Elitaş: 20 CHP’li ‘Evet’ diyecek

  Teklif TBMM Anayasa Komisyonu’ndan 9 gün süren müzakereler neticesi geçmişti.Görüşme saat 14.00’da başladı. İlk gün görüşmelerinde teklifin tümü üzerinde konuşmalar gerçekleştiriliyor. CHP’DEN […]

 • Grup Seksendört izdihamı

  IŞIK ÇAPANOĞLU KARS Son senelerin en çok dikkat çeken müzik gruplarından olan Seksendört evvelki akşam Kars İsmail Aytemiz Spor ve […]

 • ABD’de Toğaloğlu rüzgarı

  NEW YORK  ABD’deki okulda çekilen görüntülerde öğrenciler Muallim Türküsü ile klip çekti. Çekilen klipte okuldaki öğretmenlerden öğrencilere kadar herkes rol […]