Gülben Ergen, mikrofonunu düşürdü

NURHAN İÇMEZ

Turhal Belediyesi tarafından tertip eden festival etkinlikleri kapsamında tertip eden açılışların hemen peşinden şehir stadyumunda Ankaralı Namık ile Gülben Ergen sahne aldı. Erkanların sevilen ismi Murat Yeni’nin sunuculuğunu yaptığı konserde İlk olarak sahneye çıkan Ankaralı Namık, telefonlarının susmadığını ve magazincilerin kendisini “Sahneye Gülben Ergen mi erken çıkacak, siz mi çıkacaksınız?” diye aradığını ifade ederek, “Gülben Ergen Türkiye’nin assolisti olmuş Ankaralı Namık’ın assolist olsa ne olur ki? Ablamızdır, büyüğümüzdür saygı duyarız biz her zaman” dedi.

Aynı vakitte sahneden inerek “Bana hoş geldin, demedin Gülben Ergen’e hoş geldin” diyerek organizatöre sitem eden Ankaralı Namık, ayrı olarak protokolde kendine yer ayrılmasını isteyerek Gülben Ergen’i izlemek istediğini kaydetti.

Ankaralı Namık’ın konserinin hemen peşinden kürsüye çıkan Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen ise Ankaralı Namık’ı eleştirerek topluma saygısı olmayan hiçbir sanatçıyı kabul etmeyeceklerini ve hiç bir sanatçıyı alkışlamayacaklarını ifade ederek böyle bir sanatçı olmasını istemediklerini söyledi.

Daha sonra sahneye çıkan bilinen Sanatçı Gülben Ergen ise hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı. Dekolte kıyafetiyle sahne alan Ergen mikrofonun düşürmesi üzerine imdadına savunmaları yetişti. Sahneden inerek Turhallılarla buluşan Ergen, ayrı olarak hayranlarının resmini çekerek twitter’da paylaşacağını söyledi. Aynı vakitte bilinen Sanatçı Gülben Ergen’e çiçek ve plaket takdim eden Başkan Gözen, sözlerini yineleyerek, “Sanatçı gibi sanatçıları getirmeye çaba ediyoruz. Bazen yol kazaları olabilir ona koşul olan yanıtı verdiğime inanıyorum” dedi.

Konserine yeni albümünden parçaları seslendirerek devam eden Ergen bir minik hayranın isteğini kırmayarak sahneye çıkardı. Minik hayranı Buse’yle kucaklaşan Ergen, korumalarının yardımı ile sahneden inerek konser alanından lüks bir ciple ayrıldı.

Konsere Tokat Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ile birlikte çok sayıda yurttaş katıldı.

Bir önceki yazımız olan Sam: Her eylemde varım başlıklı makalemizde eylemde, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts

 • unlu-mankene-buyuk-sok Ünlü mankene büyük şok!

  Magazin dünyasının bilinen çifti Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı’ya şok! Evvelce de erkek çocuğunun Ece Erken’le yaşadığı ilişkiyi onaylamadığı söylenen […]

 • acun-bosanmiyor Acun boşanmıyor

  Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı, boşanmaktan vazgeçti. Zeynep Ilıcalı, kendisini aldattığı iddiasıyla 7 senelik eşinden boşanmak için […]

 • dogan-ve-kose-the-guardian-da Doğan ve Köse The Guardian’da

  İngiliz The Guardian gazetesi, Suriye’yle uçak krizinde Türkiye basınından görüşlere yer veren ve kamuoyunun görüşlerini aktaran bir yazı yayınladı. Constanze […]

 • saclarini-kazitti Saçlarını kazıttı

  Geçen ekim ayında meme kanseri teşhisi konulan pop müziğin kuvvetli yorumcusu Nilüfer, kemoterapi esnasında dökülmeye başlayan saçlarını bütünüyle kazıttı. Nilüfer, […]