Hayranlarıyla buluştu

ALİ RIZA ÖNSES

Belde meydanında, kendisinin de rol aldığı, yönetmenliğini Tunç Başaran’ın yaptığı “Abuzer Kadayıf” isimli sinema filminin gösterilmesinin hemen peşinden sahneye çıkarak hayranlarıyla buluşan Turnagöl, yapılan söyleşiye katıldı.

Çavuş beldesinde güzel zaman geçirdiğini, yöre halkı ile birlikte olmak ve yakından tanıma fırsatı bulduğu için oldukça mesut olduğunu ifade eden Turnagöl, “Böylesine güzel bir yerde yaşadığınız için çok şanslısınız. Ben de aranızda bulunduğum için çok şanslıyım, diye düşünüyorum. Beraber filmimizi izledik, 10 sene olmuş, zaman çok tez geçmiş. Onun da farkına vardım. Keyifle çalıştığım bir filmdi. Kadrosu çok güzeldi, verdiği iletisi çok güzeldi” diye konuştu.

Etkinlik kapsamında bugün gösterilecek “Mavi gözlü dev” isimli sinema filminin yönetmeni Biket İlhan’la birlikte katıldığı söyleşide, hayranlarından gelen sualleri da cevaplandıran Türk sinemasının bilinen oyuncusu Turnagöl, önümüzdeki dönemde yine bir sinema filmi yaparak sinemaseverlerin karşısına çıkmak istediğini söyledi.

Yaşının oyunculuk mananında en kıvamda olduğu vakitte olduğuna inandığını, oyuncu olarak bir filmde oynamayı çok istediğini belirten Turnagöl, “Umarım en kısa vakitte olur bu. Lakin sinema filmi çekmek çok kolay değil. Çok iyi bir hikaye bulmak lazım. Çok iyi bir senaryosu olması ve çok iyi bir ekiple bir araya gelinmesi lazım. Bir de rahat bir bütçesi olmalı ki keyifle çalışalım” şeklinde konuştu.

Yöneltilen bir sual üzerine Sonsuz Şükran Köyü’nde bir evinin olmasını istediğini de belirten Turnagöl, “Umarım benim de burada bir hanem olur, gelir otururum. Ayrıca, köyümüz daha yapılıyor, daha yapılacak haneler var. Alırız şükran köyünden bir hane otururuz, lakin o kadar çok yer var ki burada, kendi haneme gitmeye zaman olmaz diye düşünüyorum” dedi.
Hayranlarından gelen bir başka sual üzerine, müzik çalışmalarına bir müddettir ara verdiğini de söyleyen Turnagöl, lakin devam etmeyi de istediğini belirtti. Turnagöl, “İşte kendi gönlüme, keyfime göre, sizlerin beğeneceği hoş bir albüm yapayım da, ileride ‘istediğimiz şarkıları toplamışız, ne güzel bir albüm olmuş’ diyebileceğim bir albümün olmasını isterim” diye konuştu.

Turnagöl, hayranlarından gelen istek üzerine, söyleşi esnasında kendi sesinden bir şarkı da seslendirdi.

Sanatçı Sibel Turnagöl’e, programının nihayetinde bir plaket verildi. Plaketi, pop müziğin sevilen sanatçısı Seyyal Taner takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Issız adam'ın nişanlısına hırsız adam şoku başlıklı makalemizde adam, adamın ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts

 • Betül Demir, hayranlarıyla buluştu

    AVM ziyaretçileri ve hayranlarının yoğun alaka gösterdiği imza ve söyleşi programında Betül Demir hayranlarının merak ettiği sualleri yanıtladı, kısa […]

 • Megan Fox’a polis eskortu

  Gazetecilere görüntü vermemek için duplör kulandığı dikkat çeken Fox’un görüntülenmemesi için havalanı çalışanlarının da yoğun çaba sarf ettikleri gözlendi. Air […]

 • Yıllar sonra acı itiraf

  GÖKHAN AYAR KOCAELİ Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konferansa bilinen sanatçı Emel Sayın ve Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilimdalı […]

 • Aşk dedikodularına yanıt verdi

  ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinin başrol oyuncusu Beren Saat, 2 senedir “Nefes: Vatan Sağolsun” filmiyle dikkatleri üzerine çeken yönetmen Levent Semerci […]